Назад
Головна | Новини

Salon «IRIS beauty PROMOTION»

 15 Августа 2017

 

У сучасному ритмі життя ми постійно перебуваємо в пошуках таких місць, які в будь-який час і в будь-якій ситуації відповідали б нашим запитом. Саме цим ми керувалися, відкриваючи для Вас нову територію краси і відпочинку в нашому місті.

У гучній міській метушні іноді необхідно знаходити час і місце, в якому ви зможете подарувати собі можливість відпочити і відновитися, або ж навпаки, в ритмі нон-стоп створити свій новий незабутній образ.

І для цього ми створили для вас сучасний центр краси IRIS beauty PROMOTION.

Просування краси - ось наша філософія! Просування фізичної, духовної, індивідуальною і неповторної, але найголовніше Вашої краси!

Це нове б'юті простір, яке об'єднує в собі вишуканий салон, створений в кращих традиціях європейського сервісу в індустрії краси та креативний навчальний центр для всіх, хто бажає дізнатися більше про моду, стиль, красу і здоров'я.

 В роботі нашого центру краси використовуються виключно професійні гіппоалергенні і високоякісні матеріали зарекомендувавших себе у світових брендів.

Ми пропонуємо весь спектр послуг: перукарський зал, нігтьова студія, послуги візажиста, косметологічного і масажного кабінетів.

Інформація за тел .: (050) 18 088 18

                                     (067) 700 10